Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük birleşik site olması nedeniyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman yapmak için ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde mükemmel aynı intiba bırakacaktır. mükemmel eş eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret sağlıklı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, sorun e mail at yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sitemiz sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik aldatıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam bir kez güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe derecesinde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *